سیم بکسل فولادی

یک سیم بکسل فولادی از سیم‌های فولادی جداگانه‌ای تشکیل شده است که در یک رشته پیچیده شده‌اند. تعدادی از رشته‌ها روی یک هسته مرکزی بسته شده‌اند و در نتیجه سیم بکسل را تشکیل می‌دهند. تعداد و اندازه رشته‌ها در سیم بکلسل فولادی کاملاً متغیر و بسته به نوع آن، متفاوت خواهد بود.
این سیم بکسل در انواع دستگاه‌های بالابر مانند: جرثقیل‌ها و انواع قرقره‌ها و آسانسور‌ها و تجهیزات شهر‌بازی و … استفاده می‌شود. این سیم بکسل دارای ضریب انبساط و انعطاف‌پذیری مناسبی است.
ماده تشکیل دهنده این سیم فولاد، کربن گالوانیزه است؛ به همین دلیل دارای ویژگی‌هایی چون ضد زنگ، ضد رطوبت و کاملاً مقاوم در مقابل حرارت است. سیم بکسل‌ها براساس ابعاد و اندازه، دارای انواع مختلف هستند.

سیم بکسل فولادی

انواع سیم بکسل فولادی

این محصول از سه ماده اولیه فولادی استیل، فولاد گالوانیزه و فولاد بدون روکش تهیه می‌شوند؛ به همین دلیل از نظر نوع بافت و نوع جنس و متراژ و قطر و سایز به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

ضمانت اصالت کالا
مشاوره رایگاه خرید وینچ
فروش وینچ با قیمت مناسب
ارسال وینچ به تمامی نقاط کشور
انواع سیم بکسل فولادی

» بافت سیل

یکی از انواع سیم بکسل فولادی بافت سیل است که تعداد مفتول‌هایی مساوی دارند و تمام بافت تشکیل دهنده رشته اصلی خواهد بود. در هر دیف بافت قطر مفتول‌ها یکسان است. این مدل سیم بکسل دارای مقاومت سایشی فوق‌العاده خواهد بود.

» بافت‌ وارینگتون

بافت‌ وارینگتون از جمله بافت‌هایی است که به صورت مفتول‌های نازک و ضخیم یک در میان قرار گرفته‌اند و تشکیل دهنده سیم بکسل‌ وارینکتون هستند. این نوع بافت از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است و قیمت مناسبی دارد. جهت استعلام قیمت دقیق و به‌روز این سیم بکسل از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت، با ما در تماس باشید.

» بافت فیلر

این بافت دارای فضای نازک و خالی میان مفتول‌ها است؛ به همین دلیل تحت عنوان فیلر خوانده می‌شود. این بافت دارای دو مزایای مهم برخورداری از مقاومت سایشی بالا و انعطاف‌پذیری فوق‌العاده اشاره نمود.

ارتباط مستقیم با کارشناسان متخصص مونوبکسل

» بافت استاندارد

سیم فولادی با بافت استاندارد، یکی دیگر از مدل‌های سیم بکسل است و تعداد رشته‌های مفتول در تشکیل آن یکسان خواهد بود، در نتیجه از انطعاف‌پذیری بالا و کیفیت مناسب برخوردار هستند.

» سیم بکسل فولاد 19 * 6

این نوع سیم بکسل دارای 6 رشته اصلی سیم مفتول با 19 رشته سیم خواهد بود. این رشته‌ها با قطر یکسان کنار هم قرار گرفته‌اند.

» سیم بکسل فولادی 37 * 6

این نوع سیم بکسل دارای 6 رشته اصلی سیم متشکیل از 37 رشته سیم است؛ دارای سایز بزرگی است و از مقاومت بالایی برخوردار است. عمده‌ترین کاربرد آن در تجهیزات بالابر مانند آسانسور و خودرو‌ها و تجهیزات شهربازی خواهد بود.

» سیم بکسل فولادی گالوانیزه

این نوع سیم بکسل از کیفیت بالایی برخوردار است و در مقابل شرایط محیطی سخت مانند رطوبت و حشرات موذی کاملاً مقاوم خواهد بود.

خرید سسیم بکسل فولادی
لوگو مونو بکسل

مونوبکسل فروشنده بهترین و با کیفیت‌ترین سیم بکسل فولادی از در تهران

استاندارد سیم بکسل فولادی

سیم بکسل دارای استاندارد ملی و بین‌المللی است. به‌طور کلی هدف از در نظر گرفتن استاندارد برای این سیم، بازرسی، تعمیر و نگهداری سریع‌تر است. این استاندارد‌ها برای این سیم بکسل در تجهیزات مختلف کاملاً متفاوت است.
این استاندارد دربر گیرنده شرایط استفاده و نگهداری و خرید و ویژگی‌های فنی و ساختاری انواع سیم بکسل است. آشنایی با این ساختار و استاندارد‌ها سبب تسریع در روند توسعه و تعمیر و تعویض انواع سیم بکسل خواهد بود. نحوه خرید و تهیه آن کاملاً ساده و با اطمینان خواهد.
آشنایی با استاندارد سیم بکسل باعث اطمینان در انتخاب نوع سیم بکسل و یادگیری نحوه صحیح استفاده از آن خواهد شد. کارخانه سیم بکسل فولادی در ایران با کمک این استاندارد‌ها انواع سیم بکسل را تهیه و تولید می‌کند؛ بنابراین برای خرید و فروش این سیم بکسل به‌صورت مستقیم می‌توانید با این کارخانه‌ها در تماس باشید و یا از طریق نمایندگی‌های مجازشان انواع سیم بکسل را تهیه نمایید.

استاندارد سیم بکسل فولادی
قیمت سیم بکسل فولادی

قیمت سیم بکسل فولادی

قیمت سیم بکسل فولادی با توجه به معیار‌هایی چون قطر و سایز سیم، برند و نوع بافت و تعداد رشته بستگی دارد.
قطر سیم بکسل قبل از خرید همیشه باید بررسی شود. قسمت مستقیم سیم را اندازه بگیرید دو قسمت با حداقل فاصله یک متر باید اندازه‌گیری شود. درهر نقطه دو اندازه‌گیری باید با زاویه 90 درجه جابجایی نسبت به یکدیگر انجام شود. توجه داشته باشید که
افزایش طول سایش بین سیم باعث کاهش سطح مقطع فولاد می‌شود و باعث ایجاد تغییرات ساختاری اضافی می‌شود.
قیمت سیم بکسل دارای نوسات بسیاری است و برای استعلام قیمت دقیق و به‌روز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.

مشاوره خرید وینچ

کارشناسان فروشگاه مونوبکسل، به واسطه تجربه و سابقه تخصص خود در فروش انواع سیم بکسل فولادی، در خدمت رسانی به شما مخاطبین گرامی آماده هستند. برای خرید انواع سیم بکسل فولادی می‌توانید با ما در تماس باشید؛ همین حالا برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها با ما تماس بگیرید.

به‌روز رسانی در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰