تسمه دوبل

تسمه دوبل یکی از لوازم ضروری و پرکاربرد برای منتقل کردن قدرت در حوزه‌ها و صنایع گوناگون است. تسمه‌های دوبل به‌صورت کلی یکی دیگر از نوع‌ها و مدل‌های تسمه‌های حمل بار بوده و بیشتر تسمه‌های دوبل در عرض‌های گوناگون (از 5 سانتی‌متر تا 30 سانتی‌متر) در بازار عرضه می‌شوند و هر یک از آن‌ها می‌توانند به ترتیب ازنظر قدرت تحمل از مقدار 2 الی 12 تن بار را به‌صورت مستقیم حمل کنند.

جنس بیشتر تسمه‌های دوبل اساساً از نایلون، پلی‌استر و پلی‌پروپیلن تشکیل می‌شود. نحوه اتصال تسمه دوبل به دیگر وسایل نیز نقش اساسی در میزان قدرت حمل بار تسمه دارد و تسمه دوبل اکثراً در متراژها و رنگ‌های گوناگون نیز تولید و عرضه شده است. این نوع از تسمه‌ حمل بار به‌صورت کلی در ضخامت‌ها و طول و عرض‌های متفاوتی موجود هستند و تسمه دوبل نیز می‌تواند حدود 100 تن وزن را نیز تحمل کند؛ انعطاف‌پذیری، پایداری و مقاومت تسمه‌ دوبل به لایه‌های از قبل دوخته‌شده آن نیز بستگی دارد.

به‌صورت کلی برچسب آبی‌رنگ قرارگرفته در تسمه دوبل مشخص‌کننده‌ی جنس تسمه (پلی‌استر) بوده و همچنین رنگ سبز و رنگ قهوه‌ای نیز به ترتیب تعیین‌کننده‌ی جنس پلی آمید و پلی‌پروپیلن تسمه است و بیشتر تسمه‌های دوبل موجود در بازار ساخت کشور ترکیه هستند.

تسمه دوبل
ضمانت اصالت کالا
مشاوره رایگاه خرید وینچ
فروش وینچ با قیمت مناسب
ارسال وینچ به تمامی نقاط کشور
تسمه دوبل برزنتی

تسمه‌های دوبل به‌صورت کلی باید در جهات مختلفی مورد کنترل و بررسی قرار بگیرند تا در صورت معیوب بودن، از فرایند تولید خارج شوند:

لوگو مونوبکسل

آدرس فروشگاه مونوبکسل

خیابان امام خمینی ـ نبش خیابان سی تیر ـ پاساژ خیبر ـ واحد 11

ساعات کار فروشگاه مونوبکسل

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 ـ پنجشنبه 9 الی 14
تماس با مونوبکسل

کاربرد تسمه دوبل

تسمه دوبل رنگ بنفش

به‌صورت کلی در قسمت زیر به مهم‌ترین ویژگی‌ها و کاربردهای تسمه دوبل نیز اشاره شده است:

✅ تسمه‌های دوبل دارای انعطاف‌پذیری بسیاری بوده و همچنین این نوع از تسمه‌ها از پهنای بسیار خوبی برای حمل‌ونقل بارهایی که دارای رنگ و پولیش هستند، برخوردار هستند.

✅ احتمال آسیب یا فرورفتگی در تسمه دوبل بسیار کم یا ناچیز است.

✅ تسمه‌های دوبل نسبت به زنجیرهای قدرت و سیم‌های بکسل ازنظر آسیب رساندن بسیار کمتر از آن‌ها بوده و اکثراً از این نوع تسمه‌ها برای وسایل و اجسامی که بسیار حساس و شکننده هستند، استفاده می‌شود.

✅ تسمه‌های دوبل به دلیل جریان‌های نارسانای بسیار زیاد، اکثراً در مکان‌هایی که خطر برق‌گرفتگی یا نشتی برق وجود دارد، کاربرد اساسی و مهمی دارند.

✅ تسمه‌های دوبل از قدرت و خاصیت کشسانی بسیاری در مقایسه با سیم بکسل‌ها و زنجیرهای رابط برخوردار هستند. 

✅ از تسمه دوبل بیشتر در حمل کردن اجسام سنگین همانند هواپیما، ماشین، قایق، کشتی و… استفاده شده است. 

✅ تسمه‌های دوبل برای حمل‌ و نقل و جابه‌جایی قطعه‌های از پیش‌ تولید شده و تزئینی سنگی مناسب هستند و به علت این‌که الیاف به‌کاربرده شده در این نوع تسمه بیشتر از جنس پلی‌استر بوده، منجر به آسیب‌های جدی به وسایل و قطعه‌ها نمی‌شود. 

✅ تسمه دوبل ازنظر کیفیت و قیمت بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه است. 

✅ این نوع از تسمه‌ها اصلاً پوسیده نمی‌شوند و در مقابل زنگ‌زدگی‌ها، پوسیدگی‌ها و خوردگی‌ها بسیار مقاوم و پایدار هستند.

مونوبکسل ارائه دهنده باکیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برند‌های دنیا 

ارتباط مستقیم با کارشناسان متخصص مونوبکسل

به‌روز رسانی در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۰