مهارکش

مهارکش در واقع ابزاری مکانیکی است و برای افزایش و کاهش طول اتصال قابل استفاده است. این مهارکش به دو‌صورت مختلف تهیه و تولید شده‌اند. مهارکش‌ها دارای سه بخش اصلی هستند که شامل موارد زیر هستند:

» بدنه مهارکش

» یک سازه و تک سازه بودن

 مهارکش به‌روش فورج گرم تولید ‌می‌شود و در دو قسمت انتهایی آن مهره‌هایی برای اتصال وجود دارد. مهارکش‌ها در انتهای خود دارای سر حلقه‌ای شکل هستند و برای قرار گرفتن اجسام در آن استفاده می‌شود. از انواع مهارکش می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

مهارکش
ضمانت اصالت کالا
مشاوره رایگاه خرید وینچ
فروش وینچ با قیمت مناسب
ارسال وینچ به تمامی نقاط کشور
مهارکش سیم بکسلی کوچک

مهارکش سیم بکسل کوچک

مهارکش سیم بکسل کوچک یکی از مدل‌های سیم بکسل است؛ سایز آن با شماره مشخص می‌شود. مهارکش کوچک با سایز 8 اینچ تولید شده و برای اتصالات کوچک و با وزن متوسط استفاده می‌شود. این مهارکش از جنس فولاد تهیه شده است و دارای دو قسمت پیچ مانند است. این مهارکش برای اتصالات سیم بکسل و زنجیر و محکم نمودن اتصالات قابل استفاده است.

مهارکش سیم بکسل

مهارکش سیم بکسل در واقع همان پیچ تنظیم دو طرفه است؛ از دو طرف امکان اتصال دارد. این وسیله از بهترین و مناسب‌ترین تجهیزات برای حمل و نقل در صنعت به‌کار می‌رود. مهارکش برای کنترل فشار و کشش روی سیم بکسل نیز قابل استفاده است.

اگر برای جا‌بجایی بار از سیم بکسل استفاده شود و لرزش و ارتعاش وجود داشته باشد، با کمک مهارکش سیم بکسل به‌‌راحتی می‌توان لرزش و ارتعاش را از بین برد. مهارکش دارای دو پیچ تنظیم است، ولی می‌توانید پیچ را به سمت دیگر بچرخانید تا از لرزش سیم بکسل کم شود.

مهارکش سیم بکسلی

ارتباط مستقیم با کارشناسان متخصص مونوبکسل

مهارکش جغجغه ای

مهارکش جغجغه‌ای

مهارکش جغجغه‌ای والیبالی دارای ابعاد و اندازه متنوع است؛ به‌صورت گوشواره طراحی شده‌اند و برای کشیدن سیم بکسل نکهدارنده قابل استفاده است. مهارکش جغجغه‌ای والیبالی از جنس فلز‌هایی مانند: استیل ضد زنگ، فولاد گالوانیزه و آهن و چدن تهیه شده است.

از جمله تجهیزاتی که به این مهارکش متصل می‌شوند می‌توان به‌مواردی مانند کلیپس، گوشواره، شگل، قلاب و دینام و سربکسل اشاره نمود. مهم‌ترین نکته در خصوص خرید این مهارکش انتخاب سایز درست است.

مهارکش لوله ای

مهارکش لوله‌ای از جنس استیل و فولاد تهیه شده است. بدنه آن شباهت به استوانه‌ای گرد دارد و سر آن به‌صورت قلاب است. در ابعاد و اندازه‌های مختلف وجود دارد و می‌تواند وزن‌های سبک تا متوسط را تحمل کند. رایج‌ترین مدل آن مهارکش لوله‌ای استیل است.

از جمله تجهیزاتی که به آن متصل می‌شود می‌توان به مواردی مانند کنترل فشار، لیفیتینگ و … اشاره نمود. این محصول از طریق دو پیچ قابل تنظیم است. سایز‌های آن شامل 9 تا 30 و 10 تا 36 است. این مهارکش قیمت مناسبی دارد و برای تهیه و خرید آن می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مهارکش لوله ای
لوگو مونو بکسل

مونوبکسل فروشنده بهترین و با کیفیت‌ترین سیم بکسل از در تهران

مهارکش دو پیچ

مهارکش دو پیچ

مهاکش دو پیچ تحت عنوان پیچ تنظیم دو‌طرفه خوانده می‌شود؛ همانطور که از نام آن مشخص است دارای دو‌پیچ حلقه‌ای رزوه‌دار هستند. بدنه آن از جنس فولاد ضد‌زنگ، استیل ضد‌زنگ و آهن تشکیل شده است. این مهارکش در مدلهای پیچ تنظیم دو‌طرفه چشمی، پیچ تنظیم دو‌طرفه چنگکی، پیچ تنظیم دو طرفه زبانه دارد و پیچ تنظیم دو طرفه چشمی‌و چنگکی تهیه و تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید بهترین مهارکش با کارشناسان ما در تماس باشید.

مهارکش استیل

مهارکش استیل از بهترین و با کیفیت‌ترین مهارکش‌ها محسوب می‌شود. این مهارکش از استنلس استیل ضد‌زنگ تهیه می‌شود و در سایز‌های مختلف از 8 تا 40 سانتی موجود هستند. مدل‌های 8 سانتی متری آن جز مهارکش کوچک محسوب می‌شود. برای تهیه و خرید آن به سایز و نوع تجهیزاتی که به آن متصل می‌شود توجه نمایید.

مشاوره خرید وینچ

کارشناسان فروشگاه مونوبکسل، به واسطه تجربه و سابقه تخصص خود در فروش انواع مهارکش، در خدمت رسانی به شما مخاطبین گرامی آماده هستند. برای خرید انواع مهارکش می‌توانید با ما در تماس باشید. همین حالا برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها با ما در تماس باشید.

به‌روز رسانی در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۰