طناب ابریشمی

طناب ابریشمی در گروه الیاف مصنوعی قرار می‌گیرد و از پلی استر تشکیل شده است. برای تولید این محصول از رشته‌های نخ استفاده می‌شود. به‌همین دلیل دارای گرید‌های مختلف است. طناب ابریشمی‌دارای سایز‌های مختلف است و از یک میلی‌متر تا 100 میلی‌متر دیده می‌شود. طناب ابریشمی‌ دارای ضخامت‌های مختلف از 1 متر تا 70 متر است. این محصول به‌صورت کیلویی به‌فروش می‌رسد و در کیسه‌های 40 تا 60 کیلویی ارائه می‌شود.

طناب ابریشمی
ضمانت اصالت کالا
مشاوره رایگاه خرید وینچ
فروش وینچ با قیمت مناسب
ارسال وینچ به تمامی نقاط کشور

ویژگی‌های طناب پلی استر 

ویژگی طناب ابریشمی
لوگو مونوبکسل

آدرس فروشگاه مونوبکسل

خیابان امام خمینی ـ نبش خیابان سی تیر ـ پاساژ خیبر ـ واحد 11

ساعات کار فروشگاه مونوبکسل

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 ـ پنجشنبه 9 الی 14
تماس با مونوبکسل

طناب ابریشمی‌انواع مختلفی دارد و با توجه به تعداد رشته‌ها به دسته‌های سه رشته، پنج رشته و شش رشته تقسیم می‌شوند. این طناب‌های قادرند وزن 250 تا 500 کیلوگرم را تحمل کنند. طناب یکی از وسایل و تجهیزات ضروری برای مواقع مختلف محسوب می‌شود. طناب دارای قابلیت رنگ شوندگی دارد و در برخی موارد به عنوان تزئینات منزل استفاده می‌شود.

خرید طناب ابریشمی

مونوبکسل ارائه دهنده باکیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برند‌های دنیا 

تویو
ویتال
براگ
کیتو
کیس وایر

قیمت طناب ابریشمی

قیمت طناب ابریشمی

خرید طناب‌ها با توجه به شناخت ویژگی‌های فنی و میزان قدرت آن انجام می‌شود. هر طناب متناسب با ساختار و نوع کاربرد قیمت مختلفی دارد. قیمت طناب ابریشمی‌به مواردی زیر بستگی دارد:

طناب‌ها در ابعاد و اندازه مختلف تهیه و تولید می‌شود. قیمت طناب بسته به متراژ و ضخامت و اندازه آن دارد.

هر طناب دارای قدرت و میزان تحمل کششی خاص خود است. به‌همین دلیل با توجه به میزان قدرت آن قیمت‌ گذاری می‌شوند.

هر طناب بسته به ضخامت و قدرت کششی قادر به تحمل وزن از 20 کیلو گرم تا 500 کیلوگرم است؛ بنابراین قیمت طناب‌ها به میزان تحمل وزن آن نیز بستگی دارد.

طناب ابریشمی‌در برند‌های مختلف تهیه و تولید می‌شود؛ به‌همین دلیل با توجه به مناسب‌ترین برند طناب‌ها انتخاب و خریداری می‌شوند.

قیمت طناب‌ها بر اساس معیار‌های فوق مشخص می‌شود. برای تهیه و خرید انواع طناب‌ها از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت با ما در تماس باشید؛ همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره قبل از خرید با کارشناسان تماس بگیرید. قیمت این محصول دچار نوسان می‌شود و برای استعلام قیمت دقیق و به‌روز  با ما در تماس باشید.

تحمل وزن طناب ابریشمی

کاربردهای طناب ابریشمی

کاربرد طناب ابریشمی

طناب‌ها از جمله بهترین و مناسب ترین تجهیزات ایمنی محسوب می‌شوند و برای موارد مختلف نظیر کوه نوردی، آتش نشانی و نجات و … استفاده می‌شوند. نمونه‌ای طناب‌های پرکاربرد طناب ابریشمی‌است.

کاربردهای طناب ابریشمی‌ بسیار زیاد است و به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

از طناب برای استحکام بخشیدن موارد مختلف استفاده می‌شود. طناب در امور کششی استفاده می‌شود و از مواد مختلف تهیه شده است؛ برای بستن طناب‌ها در کنار هم از گره استفاده می‌شود، همچنین برای تغییر جهت نیروی کششی طناب از قرقره نیز استفاده می‌شود.

در مواردی مانند ورزش نیز از طناب ابریشمی‌ ورزش استفاده می‌شود. همچنین برای بالارفتن از درخت و کشیدن شاخه‌های نرم و منعطف نیز کاربرد دارد. مجموعه‌ای از الیاف و رشته‌ها به هم تابیده تشکیل طناب را می‌دهند. بافت و ماهیت طناب در ضخامت‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه و تولید شده و طناب‌هایی که از ابریشم تشکیل می‌شوند دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند.

طناب ابریشمی ورزشی
ارتباط مستقیم با کارشناسان متخصص مونوبکسل

به‌روز رسانی در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰